Вівторок, 22.07.2025, 15:05
Сайт вчителя інформатики Збіглей Тетяни Василівни
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [0]
2 клас [8]
3 клас [1]
4 клас [2]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » 2 клас

Урок № 8

Урок 8.Запуск програми на виконання з Робочого стола. Завершення роботи із програмою. Робота із програмами на розвиток логічного мислення та відпрацювання навичок роботи з мишею.

Цілі:

  • навчальна: ознайомити з комп’ютерними програмами Блокнот, Paint, Калькулятор;
  • розвивальна: розвивати логічне мислення, пізнавальну активність;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, презентація.

Програмне забезпечення:Сходинки до інформатики,Скарбниця знань,GCompris.

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Фронтальне опитування

  1. Що таке програма?
  2. Для чого потрібні комп’ютерні програми?
  3. Які комп’ютерні програми ви знаєте?
  4. Як називається професія людини, яка створює програми?
  5. Де зберігаються програми?

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Розгадайте ребус.

Учитель . Коли ви розгадаєте ребус, ви зможете прочитати назву програми і  пристрою водночас, відомого вам з  дитинства. Опишіть цей пристрій. Для чого його використовують?

IV. вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)

Робота з підручником: § 8.

V. Усвідомлення набутих знань

Робота в зошиті

Урок 8, ст. 16

VІ. Фізкультхвилинка

Встаньте, діти, посміхніться,

Землі нашій уклоніться

За щасливий день вчорашній.

Всі до сонця потягніться,

Вліво, вправо нахиліться,

Веретенцем покрутіться.

Раз присядьте, два присядьте

І за парти тихо сядьте.

VI. Формування вмінь та навичок

  1. Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
  2. Інструктаж учителя.

Підручник ст. 34

  1. Практична робота за комп’ютерами.
  2. Вправи для очей.

Практичне завдання

1. Обчисліть вирази за допомогою калькулятора:

1) 40 + 6; 2) 60-19; 3) 4 + 50 + 6; 4) 30 + 6-10-2.

2. Розв'яжіть рівняння, використовуючи калькулятор:

1) х + 13 = 20; 2) 50-х = 22; 3) х-45 = 25.

Учні виконують дії за допомогою вчителя.

1. Відкрийте програму  Калькулятор: Пуск  →  Усі програми  → Стандартні → Калькулятор. Двічі клацніть лівою кнопкою

миші по піктограмі програми.

2. Уважно ознайомтеся із зображенням відкритої програми Калькулятор.

3. Виконайте дії як на звичайному калькуляторі.

4.  Закрийте програму Калькулятор.

Релаксація

Гімнастика для очей

Витягнути руку вперед. Подивитися на вказівний палець витягнутої руки на рахунок 1–4. Потім перевести погляд удалечінь на рахунок 1–6. Повторити 4-5 разів.

VII. Підбиття підсумків уроку

Категорія: 2 клас | Додав: Таня_Чорнобай (09.10.2015)
Переглядів: 364 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Годинник